Organizacje partnerskie:
Partner organisation logos
Program finansowany dotacją edukacyjną od firmy RB Pharmaceuticals Ltd, spółka zależna Indivior PLC

Twoje ciało. Twój wybór.

Heroin user in treatment - Moje Leczenie Mój Wybór

Wynik leczenia często jest lepszy, jeśli pacjent jest odpowiednio poinformowany.

Dlatego też APDO, ASUD, JES oraz nasi partnerzy chętnie wspierają niniejszą witrynę internetową, której celem jest dostarczanie cennych informacji na temat uzależnienia od heroiny/opioidów i możliwości radzenia sobie z tym problemem.

To, że tu jesteś, to doskonały początek. Być może czytasz to, ponieważ pragniesz coś zmienić w swoim życiu. Możliwe, że szukasz informacji dla kogoś, kogo znasz. Może poszukujesz dodatkowych informacji na temat bieżącego leczenia lub innych dostępnych opcji.

Pytania są ważne, lecz to samo dotyczy odpowiedzi. Jeśli rozpoczynasz program leczenia, lub to rozważasz, być może przedstawione tu informacje pomogą udzielić odpowiedzi na niektóre z Twoich pytań. Co jednak ważniejsze, mamy nadzieję, że pomogą one nabrać odwagi, aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące leczenia. Dzięki temu poczujesz się bardziej komfortowo, podejmując istotne decyzje. I uzyskasz najlepsze rezultaty – dla siebie.

APDO, ASUD, JES oraz nasi partnerzy szczerze wierzą w prawo osób przyjmujących opioidy do dostępu do rzetelnych informacji i dokonania świadomego wyboru, ponieważ – jak mówią – wiedza to potęga. I to właśnie jest naszym celem – dostarczenie Tobie informacji, których potrzebujesz, aby dokonać wyboru najodpowiedniejszego do Twoich potrzeb.